Wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubiony film"

07.11.2016

Na konkurs wpłynęło 698 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami, z których komisja konkursowa powołana przez organizatorów postanowiła nagrodzić
i wyróżnić prace 53 autorów.

Kategoria A – przedszkola:
NAGRODY:
- Igor Wałdoch (Przedszkole Niepubliczne „TEDDY” w Chojnicach)
- Filip Woźniak (Niepubliczne Przedszkole „Anioła Stróża” w Czersku)
- Lena Grudzina (Przedszkole Niepubliczne „Jarzębinka” w Chojnicach)
- Patryk Śliwiński (Przedszkole Niepubliczne „Akademia Maluszka” w Pawłowie)
- Paulina Wenda (Przedszkole Niepubliczne „Promyczek” w Chojnicach)
- Aleksander Stoltmann (Przedszkole Integracyjne „Skrzaty” w Chojnicach)
- Jan Kerplik – Romanowski (Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Przedszkolaki” w Chojnicach)
- Marta Gołochowicz (Świetlica Wiejska w Lotyniu)
- Syntia Zimnicka (Przedszkole Niepublicznie „Misiowa Akademia” w Chojnicach)
- Nikodem Dziamski (oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Agata Stasiek (Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Przedszkolaki” w Chojnicach)
- Agata Król (Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Chojnicach)

Kategoria B – kl. I – III Szkoły Podstawowej:
I MIEJSCE – Michalina Buse (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
II MIEJSCE – Paweł Ochlik (Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach)
III MIEJSCE – Bartłomiej Śledź (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
WYRÓŻNIENIA:
- Filip Stanisławski (Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach)
- Maksymilian Greszler (Zespół Szkół w Charzykowach)
- Klaudia Kłos (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
- Julia Januszewska (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
- Piotr Sosiński (Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach)
- Antonina Januszewska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
- Wiktoria Paułbicka (Świetlica Wiejska w Lotyniu)
- Zofia Michałowska (Zespół Szkół w Pawłowie)
- Julia Bielasz (Zespół Szkół w Nowej Cerkwi)
- Mariusz Gostomczyk (Szkoła Podstawowa w Kłodawie)
- Kacper Jankowski (Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach)
- Dawid Głowacki (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Maciej Kozak (Zespół Szkół w Charzykowach)
- Justyna Pestka (Ośrodek Kultury w Rytlu)

Kategoria C – kl. IV – VI Szkoły Podstawowej:
I MIEJSCE – Laura Drewczyńska (Szkoła Podstawowa w Czersku)
II MIEJSCE – Marianna Jarzyna (Chojnickie Centrum Kultury)
III MIEJSCE – Monika Synak (Świetlica im. Św. Franciszka w Chojnicach)
WYRÓŻNIENIA:
- Łucja Januszewska (Szkoła Podstawowa w Czersku)
- Jan Badtke (Chojnickie Centrum Kultury)
- Katarzyna Czekierda (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Anita Stosik (Zespół Szkół w Silnie)
- Marta Wenderska (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
- Sara Sikorska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
- Malwina Lemańczyk (Szkoła Podstawowa w Konarzynach)

Kategoria D – gimnazja:
I MIEJSCE – Oliwia Frymark (Gimnazjum w Brusach)
II MIEJSCE – Wiktoria Belke (Gimnazjum nr 2 w Chojnicach)
III MIEJSCE – Krystian Warnke (Gimnazjum nr 3 w Chojnicach)
WYRÓŻNIENIA:
- Anna Danielewska (Gimnazjum nr 2 w Chojnicach)
- Alicja Ejsmont (Gimnazjum nr 1 w Chojnicach)
- Weronika Remus (Chojnickie Centrum Kultury)
- Iga Kurzyńska (Gimnazjum w Brusach)
- Julia Miszewska (Chojnickie Centrum Kultury)

Kategoria E – szkoły ponadgimnazjalne, dorośli:
I MIEJSCE – Patrycja Trapp (Technikum nr 2 w Chojnicach)
II MIEJSCE – Agata Naparty (LO im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach)
III MIEJSCE – Patryk Zmuda Trzebiatowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach)
WYRÓŻNIENIA:
- Katarzyna Moczulska (Technikum nr 2 w Chojnicach)
- Karolina Kosecka (Technikum nr 2 w Chojnicach)
- Katarzyna Łoboziak (Technikum nr 2 w Chojnicach)

W trakcie oceny komisja konkursowa zwróciła uwagę na wysoki poziom artystyczny, nawiązanie do tematu, przekazanie treści filmowych za pomocą elementów rysunkowych, malarskich, graficznych i innych technik plastycznych.

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Podsumowanie konkursu odbędzie się w niedzielę, 13 listopada 2016 o godz. 12:00 w Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia Kościoła Gimnazjalnego, pl. Kościelny). Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.

Wystawy towarzyszące:

Wystawa "Rok 2015 w obiektywie polskich fotoreporterów"
Wystawa historyczna „Marszałek Józef Piłsudski i jego żołnierze”
Wystawa „Władcy w medalach zaklęci”

Organizatorzy:
Chojnickie Centrum Kultury, Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza", Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Europejskie Stowarzyszenie POMERANIA

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal