Recital i wystawa w Centrum Sztuki Collegium ARS

13.02.2017

Ryszard Stopa, po trzech latach przerwy, zaprezentuje swój nowy materiał, a akompaniować mu będą Alicja i Maciej Kowalscy. Artysta sam o sobie mówi: Moje śpiewanie zaczęło się przypadkowo, ktoś powiedział, że mam specyficzny głos. I spróbowałem. To przyniosło mi niespodziewane sukcesy."

Muzyk dwukrotnie był finalistą ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego, poezji śpiewanej i piosenki autorskiej na szczeblu krajowym. Jest wielokrotnym laureatem zamkowych spotkań z poezją w Olsztynie. Brał też udział w Polskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, co przyniosło mu nagrodę w postaci dwuletniego stypendium studium wokalnego u Grażyny Łobaszewskiej i Adama Żółkosia. Uczestniczył również w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską i Krystynę Prońko. Występował wspólnie między innymi z Adrianną Biedrzyńską i Joanną Zagdańską. Nagrał i wydał trzy płyty: „Ślad Stopy”, „Szafa” i "Sprzeczności”.

Filip Tomiec – 26 letni fizjoterapeuta pochodzący z Kalisza w woj. Wielkopolskim. Aktualnie mieszkaniec Charzykowa. Malarstwem olejnym zajmuje się amatorsko od najmłodszych lat. Gdy nie maluje, czynnie uprawia sport. Jest osobą szczególnie przywiązaną do bliskich osób, celebrującą domowe ognisko.

Nieustannie poszukuje nowych bodźców i przeżyć. Uwielbia kolor i kontrast. Maluje impulsywnie, spontanicznie dobierając tematy. Jego obrazy prezentują poezję ruchu, magię ludzkiej twarzy oraz wszelkie istoty i zdarzenia niezwykłe w swej codzienności.

Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego)
Sobota 18 lutego 2017 r., godz. 17:00
Wstęp wolny

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal