DKF Film "Jutro będziemy szczęśliwi"

DKF Film "Jutro będziemy szczęśliwi"
06.10.2017

reżyseria: Hugo Gelin
gatunek: komedia
produkcja: Francja
obsada: Omar Sy, Clemence Poesy, Gloria Colston
czas trwania: 1 godz. 58 min.

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

[opis dystrybutora]

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "Jutro będziemy szczęśliwi" będzie można zobaczyć w poniedziałek 9 października 2017 r. o godz. 16:30 oraz 19:00.

Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie Kingsajz)

Zapraszamy!

See video
Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal