Znakomite wyniki tancerek z ChDK na festiwalu w Łebie

Wszyscy laureaci w kategorii zespołów, duetów i solistów
20.01.2015

Festiwal trwał aż trzy dni (16-18 stycznia 2015). Tancerze z całej Polski, prezentowali się w różnych kategoriach tańca artystycznego oraz w disco dance i hip hopie. Festiwal w Łebie zgromadził rekordową ilość solistek i solistów tańca artystycznego, na tle których tancerki Chojnickiego Domu Kultury i Studia Tańca Music Dance prezentowały się wyśmienicie.

Do finału solo tańca współczesnego do 15 lat zakwalifikowała się Olga Szynwelska, która zdobyła I miejsce i Agnieszka Kwiatkowska, która uplasowała się na miejscu IV. Do finału innych form zakwalifikowała się Olga Szynwelska zajmując I miejsce i Klaudia Gruchała - IV miejsce.

I miejsce w duetach tańca współczesnego do 15 lat otrzymały Klaudia Gruchała i Weronika Berndt, III miejsce Magdalena Lamczyk i Marta Lamczyk. I miejsce w duetach inne formy do 15 lat, otrzymały: Weronika Berndt i Klaudia Gruchała, drugie miejsce Magdalena Lamczyk i Marta Lamczyk.

W kategorii dzieci brązowy medal w tańcu współczesnym zdobyła Marta Szyszka, a brązowy medal w disco solo Klaudia Gruchała. II miejsce w zespołach do 7 osób, otrzymał zespół Music Dance do 15 lat. II miejsce otrzymał także zespół Arabeska I do 15 lat, w choreografii ,,Kraina królowej lodu''.

Znakomicie w solo powyżej 15 lat prezentowała się Natalia Rudnik, w innych formach otrzymała miejsce IV w finale, w disco dance także miejsce IV, w duecie z Szymonem Gostomskim również miejsce IV i V (taniec współczesny).

Na festiwalu debiutował zespół Arabeska dzieci do lat 11 (VI miejsce). Swój debiut zaliczyła także Iwona Zakrzewska w solo do 15 lat różne formy artystyczne. W solo tańca współczesnego powyżej 15 lat, debiutował Szymon Gostomski.

Codziennie wieczorem odbywały się warsztaty tańca klasycznego i współczesnego z sędzią głównym Sebastianem Białobrzeskim.

Opiekunem i choreografem tancerzy jest Monika Michalewicz.

Gratulujemy sukcesów!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal