Wystawa malarstwa Macieja Jarczyńskiego

02.11.2017

Pokaz filmu zaplanowany jest o godz. 17:30 w Centrum Sztuki Collegium Ars (podziemia), wernisaż wystawy zaś rozpocznie się o godz. 18:00 na poddaszu kościoła gimnazjalnego.

"Klatki kluczowe" to wystawa obrazów wykonanych w ramach stypendium burmistrza miasta Chojnice. Tytuł wystawy jest terminem używanym w animacji poklatkowej ("stop motion"). Klatki kluczowe to najważniejsze momenty w sekwencji ruchu - zawierają informacje o pozie czy rozmieszczeniu ożywianych elementów. Na podstawie namalowanych obrazów autor wykonuje krótkie, animowane fragmenty, które później będą częścią jego filmu.

Na pokazie zostanie zaprezentowana krótkometrażowa - 25 minutowa wersja filmu, która jest nominowana w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu "Grand Off. Najlepsze niezależne krótkie filmy świata". „Więcej niż śpiew” to pierwszy polski film dokumentalny ukazujący fenomen śpiewania w chórze. Opowiada o pasji ludzi, którzy decydują się na współtworzenie zespołu. Głównymi bohaterami są członkowie Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, którzy dzielą się tym, co daje im wspólny śpiew i bycie częścią grupy, którą połączyła miłość do muzyki.

Wystawę można będzie zwiedzać od 3 do 30 listopada po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – 52/397 22 15

Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia i poddasze kościoła gimnazjalnego)
Piątek 3 listopada 2017 r., godz. 17:30
Wstęp wolny

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal