Wystawa malarstwa, grafiki i fotografii Joachima Dąbrowskiego

08.04.2015

Joachim Dąbrowski- urodzony 30 kwietnia 1984 roku w Chojnicach. Z zawodu fizjoterapeuta, z zamiłowania również artysta amator. Inspiracje czerpie z życia oraz z osobistych przemyśleń. Lubi eksperymentować i łączyć ze sobą różne techniki i formy, co szczególnie widać w kolorowych obrazach malarskich. Ceni sztukę niekomercyjną, odważną, wypływającą z głębi serca i umysłu.

Rysuje od dziecka. Jako nastolatek uczęszczał na zajęcia plastyczne do Domu Kultury w Chojnicach, gdzie pod okiem Pani Danuty Wolińskiej szlifował swój warsztat. Z powodu swojego poglądu na sztukę nie zebrał teczki wymaganej na ASP. Jego zdaniem prawdziwa sztuka nie mieści się w narzuconych ramach, jest obrazem indywidualizmu. Sztuka wypływa z wnętrza artysty, z jego myśli i emocji. Jego sztuka to jego wnętrze. Artysta wyraża w obrazie siebie i robi to w sposób tylko dla niego charakterystyczny. To jego zdaniem tworzy właśnie prawdziwą sztukę.

Kocha góry. Tam odpoczywa…

Wystawa w holu Chojnickiego Domu Kultury czynna w godzinach funkcjonowania placówki. (pon. - pt. od 8:00 do ostatniego seansu).

Zapraszamy.

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal