Wystawa "GDAŃSK PRESS PHOTO 2014"

„Siłka” - fotoreportaż Daniela Frymarka. Nagroda w kategorii „Sport”
23.02.2015

Na wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia fotoreporterów zawodowych, ale także pasjonatów-amatorów z regionu Pomorza i Pomorza Zachodniego. Konkurs cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem - w tym roku 62 fotografików zgłosiło łącznie 989 zdjęć. Wystawa prezentuje bogate spojrzenie na miniony rok, dając jednocześnie przegląd osiągnięć fantastycznych fotografików, wśród których znajdują się twórcy uznani, ale także młode talenty.

Wśród nagrodzonych osób znalazł się chojnicki fotograf Daniel Frymark, który otrzymał aż dwie nagrody: w kategorii "Życie i świat wokół nas" za fotoreportaż "Podskub gęsi" oraz w kategorii "Sport" za fotoreportaż "Siłka". Nagrodę w kategorii "Życie i świat wokół nas" zdobył także związany z Chojnicami Argymir Iwicki za zdjęcia pt. "Relikwie Jana Bosko". Obaj fotografowie opowiedzą w piątek osobiście o swoich pracach.

Centrum Sztuki Collegium ARS (kościół gimnazjalny), piątek 27 lutego 2015 r., godz. 18:00
WSTĘP WOLNY

Wernisaż połączony będzie z koncertem "Standardy Jazzowe", gdzie na fortepianie zagra Patryk Nita a na trąbce Janusz Łangowski.

Wystawa będzie czynna do 15 marca 2015 r. w godzinach:
- niedziela od 12:00 do 16:00
- wtorek - piątek od 12:00 do 14:00
- poniedziałek i sobota nieczynne

Organizatorzy: Chojnicki Dom Kultury, Parafia pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Kosycarz Foto Press

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal