Wystawa fotografii w Galerii Młodych Hanny Różek

Hanna Różek zaprezentuje swoje prace w Galerii Młodych.
03.03.2015

Hanna Różek to osiemnastoletnia uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich. Jej przyjaciele dostrzegli pasję, z jaką zajmuje się fotografią. Postanowili w tajemnicy przed nią postarać się o wystawę zdjęć. Oto kilka słów o naszej młodej pani fotograf.

Kinga: „O talencie Hani przekonacie się sami, widząc jej dzieła. Jednak, aby powiedzieć coś o niej, trzeba zajrzeć do jej duszy. W swojej skromnej osobowości kryje wiele wspaniałych cech. Poznanie Hani to jedna z wspanialszych chwil które spotkały mnie w liceum.”

Agnieszka: „Hania to najlepsza i najlojalniejsza przyjaciółka, jaką można tylko mieć. Zawsze jest przy nas, wspiera, pomaga nam i doradza. Tak po prostu, od serca.”

Ada: „Jest wspaniałym człowiekiem, który Cię wesprze, ale także będzie się z Tobą śmiać do łez. Jej wielką pasją jest fotografia i naprawdę ma talent, musi tylko w to uwierzyć.”

Oliwia: „Hania to niezwykła osoba, której talent mam zaszczyt podziwiać. Jest kimś o wielkim sercu i tak wielkie serce pragnę okazywać jej. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie trwać, bo Hani może zazdrościć nam każdy.”

Robert: „Hania jest najbardziej pozytywną osobą na świecie. Zawsze ma dla nas uśmiech i służy pomocą. Jest niesamowitym fotografem, a do tego moim własnym, kiedy mam tylko ochotę mogę pójść z nią na sesję zdjęciową. Jej artystyczna dusza jest skryta tak głęboko, że będzie trzeba użyć tortur, aby ją w pełni uwolnić. Jest najlepszym wzorem przyjaciela jakiego można sobie wyobrazić.”

Gosia: „Hania jest osobą, która od dwunastu lat naszej znajomości obdarowuje mnie uśmiechem i dobrym słowem. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb. Chciałabym, żeby rozwijała swój talent, ponieważ jest nietuzinkowym obserwatorem świata. Sposób, w jaki robi zdjęcia jest niesamowity. W pozornie zwykłych rzeczach potrafi dostrzec coś oryginalnego i niebanalnego. Na tym właśnie polega jej wyjątkowość.”

Wystawa czynna w holu Chojnickiego Domu Kultury w godzinach otwarcia placówki.

Po ekspozycji w ChDK, wystawę będzie można obejrzeć w Klinice Rehabilitacyjnej w Krojantach.

Zapraszamy.

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal