Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "Barwy jesieni"

20.10.2017

Wyniki konkursu:

NAGRODA GŁÓWNA - Irena Mrózek Gliszczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III:

I MIEJSCE – Maria Odejewska (Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach)
II MIEJSCE – Jagoda Wojtkowiak (Szkoła Podstawowa w Charzykowach)
III MIEJSCE – Kinga Wirkus (Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach)

Wyróżnienia:
- Marta Andrearczyk (Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach)
- Natalia Kinowska (Szkoła Podstawowa w Ostrowitem)
- Rozalia Depka Prądzyńska (Chojnickie Centrum Kultury)
- Jakub Mindak (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
- Maja Bluma (Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach)
- Maria Buszek (Szkoła Podstawowa w Charzykowach)
- Nela Drewczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Mateusz Kostkowski (Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach)
- Wojciech Majer (Szkoła Podstawowa w Ostrowitem)
- Julia Rogala (Chojnickie Centrum Kultury)
- Aleksandra Biesek (Szkoła Podstawowa w Ostrowitem)
- Laura Stolarczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Maja Mleczek (Szkoła Podstawowa w Lichnowach)
- Jagoda Stolpa (Szkoła Podstawowa w Ostrowitem)

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI:

I MIEJSCE – Monika Sigmanska (Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach)
II MIEJSCE – Barbara Odejewska (Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach)
III MIEJSCE – Dominika Wrycza (Szkoła Podstawowa w Charzykowach)

Wyróżnienia:
- Agata Żak (Chojnickie Centrum Kultury)
- Kaja Goebel (Szkoła Podstawowa w Brusach)
- Kinga Trzeciak (Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach)
- Nadia Gierszewska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
- Wiktoria Czarnowska (Szkoła Podstawowa w Brusach)
- Olimpia Bolanowska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)

Kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII oraz GIMNAZJUM:

I MIEJSCE I NAGRODA GŁÓWNA - Irena Mrózek Gliszczyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
II MIEJSCE – Agnieszka Kirszkowska (Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi)
III MIEJSCE – Natalia Mosek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach)

Wyróżnienia:
- Wiktoria Prądzinska (Szkoła Podstawowa w Nowej Cerwi)
- Nikola Czerwińska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Sara Sikorska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
- Agata Rekowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Mikołaj Nica (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Emilia Remus (Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach)
- Cezary Kroplewski (Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach)
- Wiktoria Trzeciak (Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach)
- Anna Matusik (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach)
- Agata Warsińska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Martyna Knuth (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Marcin Moga (Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach)
- Ewelina Labenz (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)
- Michalina Dziennik (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach)

Kategoria SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I MIEJSCE- Julia Wittbrodt (II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach)
II MIEJSCE – Maja Götz (LO im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach)
II MIEJSCE – Michaela Sigmanska (II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach)

Wyróżnienie:
- Aleksandra Fojuth (Akademicki Zespół Szkół Policealnych „Pomerania”)

W trakcie oceny komisja konkursowa zwróciła uwagę na zgodność z tematem konkursu, samodzielność, oryginalność oraz różnorodność artystyczną. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Podsumowanie konkursu połączone z koncertem młodych talentów odbędzie się w niedzielę 29 października o godz. 13:00 w Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia Kościoła Gimnazjalnego, pl. Kościelny).

Konkurs organizowany jest w ramach Dni Kultury Kaszubsko – Pomorskiej 2017.

Organizatorzy:
Chojnickie Centrum Kultury, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chojnice, Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach

Partnerzy:
Park Narodowy „Bory Tucholskie”, Zaborski Park Krajobrazowy, Brama Pomorza

Sponsor Główny:
Firma Szypryt

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom i zapraszamy na rozdanie nagród!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal