Wyniki konkursu recytatorskiego Eko-Art 2017

26.10.2017

WYNIKI

Powiatowy Konkurs Recytatorski Kaszëbsczi Eko-Art 2017

Szkoły podstawowe klasy 1-3:
Pierwsze miejsce- Marietta Szulc, Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
Drugie miejsce- Aleksandra Cieplińska, Szkoła Podstawowa im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
Trzecie miejsce- Bartosz Pepliński, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Bogna Kobus, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach
Wyróżnienie- Paweł Ochlik, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Szkoły podstawowe klasy 4-6:
Pierwsze miejsce- Michał Moga, Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
Drugie miejsce- Paweł Borzyszkowski, Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
Trzecie miejsce- Kinga Hapke, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
Wyróżnienie- Agnieszka Janta, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
Wyróżnienie- Dominika Wrycza, Szkoła Podstawowa w Charzykowach

Szkoły podstawowe klasy 7 i klasy gimnazjalne:
Pierwsze miejsce- Natalia Kiedrowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach
Drugie miejsce- Aleksandra Hartyn Leszczyńska, Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Lubni
Trzecie miejsce- Oliwia Jasińska, Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku
Wyróżnienie- Urszula Gostomczyk, Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
Wyróżnienie- Aleksandra Ossowska, Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku

Szkoły ponadgimnazjalne:
Pierwsze miejsce- Karolina Czapiewska, Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące w Brusach
Drugie miejsce- Marta Mucha, Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
Trzecie miejsce- Marcelina Wysocka, Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące w Brusach
Wyróżnienie- Julia Janikowska, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Chojnicach
Wyróżnienie- Patrycja Knitter, Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące w Brusach

Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko-Art 2017 w języku polskim

Szkoły podstawowe klasy 1-3:
Pierwsze miejsce- Anastazja Kabat, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach
Pierwsze miejsce- Franciszek Zenker, Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Piotra Dunina w Chojnicach
Drugie miejsce- Magdalena Dolina, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach
Trzecie miejsce- Zofia Szuca, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Cerkwi
Trzecie miejsce- Aleksandra Cieplińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Natalia Markowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Nikodem Jeruzal, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Adam Markowski, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Kinga Klonowska, Szkoła Podstawowa w Lichnowach
Wyróżnienie- Bogna Kobus, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach

Szkoły podstawowe klasy 4-6:
Pierwsze miejsce- Inga Weltrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
Drugie miejsce- Amelia Rybacka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach
Trzecie miejsce- Julia Stanisławska, Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach
Wyróżnienie- Wiktoria Karnecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Klara Ringwelska, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chojnicach
Wyróżnienie- Marianna Brunka, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach
Wyróżnienie- Natalia Jankowska, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chojnicach
Wyróżnienie- Oliwia Michalska, Szkoła Podstawowa w Lichnowach
Wyróżnienie- Roksana Remer, Szkoła Podstawowa w Silnie
Wyróżnienie- Dominika Leszczyńska, Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
Wyróżnienie- Róża Stolp, Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Wiktoria Lubińska, Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Sebastian Stolc, Szkoła Podstawowa w Lichnowach

Szkoły podstawowe klasy 7 i klasy gimnazjalne:
Pierwsze miejsce- Maksymilian Tachasiuk, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chojnicach
Pierwsze miejsce- Julia Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chojnicach
Pierwsze miejsce- Ewelina Januszewska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czersku
Drugie miejsce- Laura Drewczynska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
Trzecie miejsce- Amelia Stolp, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
Wyróżnienie- Oliwia Pryba, Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku
Wyróżnienie- Dominika Lella, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem
Wyróżnienie- Oliwier Budnicki, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chojnicach

Szkoły ponadgimnazjalne:
Pierwsze miejsce- Aleksandra Sikorska, Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
Drugie miejsce- Marta Mucha, Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
Trzecie miejsce- Julia Krieger, Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
Wyróżnienie- Agata Gronalewska, Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
Wyróżnienie- Karolina Piątek, II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach

Gratulujemy laureatom i zapraszamy na koncert galowy w niedzielę 29 października o godz. 13:00 do Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego).

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal