Recital "Muzyczna podróż do Włoch"

16.11.2016

Romantyczne zakamarki Rzymu, rozpalony słońcem Neapol, rozśpiewany język włoski, cappuccino w małej kawiarence, a przede wszystkim – dużo makaronu! To właśnie o tym śpiewa i opowiada Emilia Czekała podczas wyjątkowego spotkania we włoskim nastroju. Piosenki Italii i utwory opiewające piękno i kulturę tego słonecznego kraju o kształcie buta, przeplatane są interesującymi faktami na temat zamieszkujących w nim ludzi i powstającej tam muzyce. Gitara zamienia się momentami w mandolinę, słuchacze wcielają się w chór rodem z La Scali, a po recitalu kupują bilety do Włoch, aby pobyć tam jeszcze chwilę dłużej!

Tak jak kraj, który przedstawia, recital Emilii Czekały jest bardzo pogodny, wesoły i pełen pozytywnej energii. Dowcipne prowadzenie i znakomita muzyka sprawiają, że włoskie spotkanie z piosenką na długo pozostaje w pamięci słuchaczy.

W programie m.in. Volare, Mambo Italiano, That's Amore, Santa Lucia, Que sera, sera, Funiculi, funicula i inne.

Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego)
25 listopada 2016, godz. 19:00
Wstęp z zaproszeniami

Zaproszenia na koncert wydawane będą we wtorek, 22 listopada od godz. 9:00 i od godz. 17:00 w obecnej siedzibie Chojnickiego Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 (1 osoba może otrzymać 2 zaproszenia).

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal