Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2018

21.02.2018

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił kolejną 63. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest wielostopniowy i wieloturniejowy, składają się na niego przeglądy środowiskowe, etap powiatowy organizowany przez Chojnickie Centrum Kultury, eliminacje wojewódzkie, które odbędą się w Teatrze Gdynia Główna w dniach 20-22.04.2018 roku, oraz spotkanie finałowe, którego termin oraz miejsce zostaną podane na stronie www.tkt.art.pl.

Etap powiatowy odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godz. 9.00 w Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego) w Chojnicach. Prosimy o punktualność, ponieważ konkurs rozpocznie się losowaniem kolejności.

Podstawą zgłoszenia jest czytelnie wypełniona karta zgłoszenia. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 16.03.2018 roku..

Zgłoszenia można:
-przesłać pocztą na adres:
Chojnickie Centrum Kultury
ul. Młodzieżowa 44
89-600 Chojnice
-wysłać e-mailem na adres e.kerplik@ckchojnice.pl
-dostarczyć osobiście w godzinach od 8.00 do 16.00

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych Turniejów: Turnieju Recytatorskiego, Turnieju “Wywiedzione ze Słowa”, Turnieju Teatrów Jednego Aktora oraz Turnieju Poezji Śpiewanej.

Komisja artystyczna wyłoniona przez organizatorów wytypuje uczestników finału wojewódzkiego. Informujemy, że istnieje możliwość konsultacji z instruktorami Chojnickiego Centrum Kultury. Termin indywidualnych zajęć do uzgodnienia po numerem telefonu 52 397 22 15.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 63. edycji Konkursu.

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal