Lato w pracowni plastycznej

26.06.2015

Kolejny Rok udanej pracy artystycznej za nami. W tym roku szkolnym w naszej pracowni odbyło się ogromnie dużo warsztatów plastycznych, z których dzieciaki miały wiele radości, jednocześnie ucząc się i odkrywając nowe zagadnienia plastyki.

Grupa gimnazjum skupiła się na konkursach plastycznych. Grupa młodzieży przygotowywała się na studia, rysując i malując martwe natury oraz modelkę. Panie z grupy dorosłej relaksowały się przy robótkach i dekoracji. Dzieciaki z grupy rzeźbiarskiej eksperymentowały z różnymi materiałami, zaskakując wszystkich swoimi wytworami.

Ogólnie rok był bardzo udany, pełen uśmiechu, dobrej energii, oraz sukcesów. W okresie letnim zapraszam do udziału w letnich warsztatach plastycznych

"Spotkania z Kulturą": http://www.chdk-chojnice.pl/aktualnosci/letnie-warsztaty-plastyczne

oraz na warsztaty plastyczne na chojnickim rynku w trakcie trwania Fiesty teatralnej: http://www.chdk-chojnice.pl/aktualnosci/xxiii-festiwal-sztuki-ulicznej-c...

a także na wystawę końcoworoczną, wszystkich grup naszego kółka, która w tym roku będzie miała miejsce w bibliotece miejskiej już od 1 lipca.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, współpracę i udział w działaniach pracowni plastycznej Chojnickiego Centrum Kultury! Życzę udanych słonecznych, wspaniałych i kreatywnych wakacji!!!

Wanda Sawicka
instruktorka w pracowni plastycznej CHCK

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal