Koncert taneczny 2016

08.06.2016

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca artystycznego na koncert, podczas którego nasze zawodniczki zaprezentują najnowsze choreografie i programy prezentowane podczas oficjalnych zawodów. W programie pokazy różnych stylów tanecznych dzieci w wieku 6 do 18 lat.

Tancerki Chojnickiego Centrum Kultury pięknie reprezentowały Chojnice przez całe półrocze. Wytańczyły w tym czasie 25 tytułów mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych, a także tytuł Mistrzyń Świata duetów Fantazy oraz brązowe medale duetów dance show i solo fantazy. Poza tym nasze zawodniczki przywiozły niezliczone ilości medali wywalczonych na Ogólnopolskich Festiwalach Tańca.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 16 czerwca, godz. 18:00
Wstęp wolny

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal