Klub Kawalerów

Klub Kawalerów
Klub Kawalerów
01.03.2013

Serdecznie zapraszamy na sztukę opartą na komedii Michała Bałuckiego pt. „Klub Kawalerów” w wykonaniu Teatru Studenckiego „Dobry Wieczór” z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Spektakl zostanie zaprezentowany na scenie Chojnickiego Domu Kultury w czwartek 28 lutego o godz. 19.00.

Ta artystyczna uczta dla zmysłów opowiada o intrygach damsko-męskich. Spektakl przenosi nas w przełom XIX i XX w. Tytułowy klub kawalerów zrzesza antyfeministów, którzy mieli wcześniej niezbyt udane doświadczenia z kobietami. To grupa zagorzałych przeciwników małżeństw. Panowie wspólnie spędzają wolny czas i sprawiają wrażenie zadowolonych z życia, w końcu mogą robić co chcą i nie ciąży na nich żadna odpowiedzialność. Jednak po pewnym czasie serca zatwardziałych przeciwników małżeństwa miękną i ich dotychczasowe życie przewraca się do góry nogami. Sprawczynią tych zawirowań jest oczywiście płeć piękna.

Sztuka Michała Bałuckiego jest ponadczasową komedią. Przedstawienie składa się zarówno z gry na deskach teatru, jak i wcześniej przygotowanych scen filmowych. W samym spektaklu bierze udział 15 aktorów. Dostarczą nam dobrej zabawy, prezentując wysoki poziom aktorski.

Cena biletu 5zł.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Komentarze

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal