Jazzowy koncert tancerek

29.06.2016

Koncert przede wszystkim składał się z choreografii: jazz dance, jazz lyrical, show dance i wesołych jazzów "rytmicznych''. W zeszłym roku dominowały choreografie modern – spokojne, wyciszone, skłaniające do refleksji.

W minioną niedzielę zespół Music Dance do 15 lat, przedstawił dwie choreografie w stylu show dance (na bazie tańca jazzowego i klasycznego). Zespół Sigma (do 8 lat) pięknie zaistniał na scenie w "Krasnoludkach'' i niezwykle rytmicznie przywitał wakacje w choreografii "Na powitanie lata''.

Grupa dziecięca prowadzona przez Dominikę Kołodziej zatańczyła ślicznie "Grace''. Zespół Arabeska I i II wypełnił scenę hitami muzycznymi i pięknym tańcem. Music Dance do 11 lat przypomniał "Tęczowe dziewczyny''.

Wszystkie solistki i duety reprezentowały wysoki poziom w jazzie, modernie i dance show. Natalia Rudnik po mistrzowsku zatańczyła jazz lyrical i jazz brodway. Można też było obejrzeć choreografię ,,Zakazany owoc'' w wykonaniu Olgi Szynwelskaiej i Moniki Guentzel, która przyniosła im mistrzostwo Świata duetów fantazy do 16 lat, w Bressanone we Włoszech.

Program i tancerki zostały przygotowane przez Monikę Michalewicz.

Gratulujemy udanych prezentacji scenicznych i życzymy udanych wakacji wszystkim tancerkom.

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal