IV Powiatowy Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej - zgłoszenia

11.10.2018

Z wielką przyjemnością przekazujemy informacje o IV Powiatowym Konkursie Kawiarenki Piosenki Polskiej (regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu). Konkurs swoją formułą nawiązuje do okresu 20 - lecia międzywojennego o bardzo zróżnicowanym muzycznie repertuarze, który popularny był głównie w kinie i teatrze międzywojnia. Z uwagi na czas jakim jest zbliżające się Święto Niepodległości, zarówno w tym roku, jak i w minionych latach, konkurs jest również formą radosnego świętowania tej ważnej w naszej historii rocznicy, wszak nastąpił zaraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Zachęcamy uczniów do zapoznania się z prawdziwymi skarbami polskiej muzyki rozrywkowej, z których każdy będzie mógł znaleźć swoją niezapomnianą melodię.

Szanowne Grono Pedagogiczne uprzejmie prosimy o pomoc w doborze repertuaru i zapoznanie uczniów z tym mało znanym okresem polskiej muzyki. Niech najmłodsi mają szansę spotkać się z ponadczasowym i niebanalnym repertuarem, który pozwoli poszerzyć ich artystyczne horyzonty. Ze swojej strony deklarujemy pomoc zarówno na etapie przygotowań do konkursu, jak i podczas eliminacji oraz koncertu laureatów. Prosimy również o kontakt, jeśli napotkają Państwo problemy z przygotowaniem podkładu muzycznego/ akompaniamentu.

Konkurs będzie przebiegał 2-etapowo:
I etap - to eliminacje zgłoszonych uczestników 5 listopada 2018 roku (tj. poniedziałek), godz.9:00, aula SP nr 1 w Chojnicach.:
II etap - to koncert laureatów i wręczenie nagród oraz wyróżnień – 11.11.2018r. Święto Niepodległości.
Osoby, które w konkursie biorą udział po raz kolejny, przygotowują do prezentacji wcześniej nie prezentowane przez siebie piosenki.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przestrzeganie założeń Regulaminu, oraz wypełnienie Karty zgłoszenia i nadesłanie jej na adres :
Stowarzyszenie „Dworek Polski”, 89-600 Chojnice, ul.Młodzieżowa44(ChCK) do 22.10.2018r. ! (decyduje data stempla pocztowego) lub na adres e-mail: anna.piekarska@autograf.pl Tel. kontaktowy: 791-507-169

Organizator: Stowarzyszenie "Dworek Polski"
Współorganizatorzy: Powiat Chojnicki, Miasto Chojnice
Partnerzy: Chojnickie Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal