Dzień Dziecka w kinie

30.05.2016

DZIEŃ DZIECKA W KINIE

Godz. 9:00 Film "Dzielny kogut Maniek"
Cena: 10 zł

Sympatyczny nieletni kogut Mario zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Mario jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Mario wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.

Godz. 11:00 Film "Mój przyjaciel orzeł"
Cena: 10 zł

Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer (Jean Reno), który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.

Godz. 13:00 Film "Alicja po drugiej stronie lustra" 3D
Cena: 13 zł

Kolejna wspaniała opowieść Disneya, która przenosi widza w zaczarowany świat. Dorosła Alicja ucieka ze świata realnego i ponownie trafia do Krainy Czarów, gdzie spotyka swoich dawnych przyjaciół. Na pozór wszystko jest takie, jakie być powinno. Okazuje się jednak, że wszyscy zostali uwięzieni przez złego Władcę Czasu. Alicja musi pomóc Kapelusznikowi i innym przyjaciołom, jednak walka z samym panem czasu jest ogromnym wyzwaniem. Niezwykła opowieść , która uruchamia najbardziej ukryte zakątki naszej wyobraźni.

Film "Alicja po drugiej stronie lustra" wyświetlany będzie 1 czerwca również o godz. 16:00 w 2D i 18:00 w 3D. Ceny biletów na te seanse pozostają bez zmian (2D - 12/14 zł, 3D - 13/16 zł).

Rezerwacji dla grup zbiorowych można dokonać pod numerem telefonu 52 395 01 50.

Zapraszamy!

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal