DKF Film "Miłość aż po ślub"

DKF Film "Miłość aż po ślub"
20.10.2017

reżyseria: Reem Kherici
gatunek: komedia romantyczna
produkcja: Francja
obsada: Reem Kherici, Nicolas Duvauchelle, Julia Piaton
czas trwania: 1 godz. 35 min.

Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym „brzydkim kaczątkiem”. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże…

[opis dystrybutora]

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "Miłość aż po ślub" będzie można zobaczyć w poniedziałek 23 października 2017 r. o godz. 17:00 oraz 19:00.

Kino Kingsajz
ul. Gdańska 14

Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie Kingsajz)

Zapraszamy!

See video
Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal