Bydgoski Festiwal Nauki - Edycja Chojnicka

10.05.2016

Bydgoski Festiwal Nauki – Edycja Chojnicka jest imprezą popularnonaukową, organizowaną po raz pierwszy w Chojnicach przez Wydział Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Gospodarki. Maksymą Festiwalu jest hasło: „Złap bakcyla nauki.” Dzięki zaangażowaniu pracowników naukowo – dydaktycznych, partnerów chojnickiego Wydziału uczestnicy Festiwalu mogą przekonać się, jak bardzo inspirująca i fascynująca jest nauka.

Celem Festiwalu jest popularyzacja nauki, kultury i sztuki. Jest to również promocja wśród mieszkańców Chojnic i regionu najważniejszych osiągnięć naukowych, technicznych, a także rozbudzenie zainteresowań szeroko rozumianą kulturą i sztuką. Ta odbywająca się w różnych miejscach miasta Chojnic impreza oparta jest na projektach z przeróżnych dziedzin nauki, prowadzonych we wszystkich możliwych formach.

Oferta programowa podzielona jest na ścieżki tematyczne: humanistyczną, społeczną, nauk ścisłych, artystyczną oraz ścieżkę medyczną i nauk o zdrowiu. Wszystkie imprezy są bezpłatne, na część z nich wymagane są wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na ulotce promocyjnej, którą można pobrać z naszej strony.

Festiwal został objęty patronatem honorowym Burmistrza Miasta Chojnice oraz Starosty Powiatu Chojnickiego.
Zapisów można dokonywać telefonicznie pod nr 513 146 624, bądź wysyłając zgłoszenie na adres mailowy chojnice@byd.pl

Kontakt:
Wydział Nauk Stosowanych w Chojnicach
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30a p. 108
89-620 Chojnice
tel. 513146624

Partnerem wydarzenia jest Chojnickie Centrum Kultury.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal